DĖL MOKESČIO UŽ VAIKO MAITINIMĄ IR UGDYMĄ

VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBA

SPRENDIMAS DĖL mokesčio už vaiko MAITINIMĄ IR UGDYMO REIKMIŲ TENKINIMĄ VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE, ĮGYVENDINANČIOSE IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMo PROGRAMAS, NUSTATYMO TVARKOS APRAŠO DALINIO PAKEITIMO

2014 m. spalio 31 d. Nr. T3-418

Vilnius

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 6 straipsnio 10 punktu, 16 straipsnio 2 dalies 37 punktu, 18 straipsnio 1 dalimi, Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 36 straipsnio 9 dalimi, Lietuvos Respublikos euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymo 32 straipsnio 2 dalimi, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2013 m. birželio 26 d. nutarimu Nr. 604 „Dėl Nacionalinio euro įvedimo plano bei Lietuvos visuomenės informavimo apie euro įvedimą ir komunikacijos strategijos patvirtinimo“ patvirtintu Nacionalinio euro įvedimo planu bei atsižvelgdama į Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. rugpjūčio 6 d. įsakymu Nr. A27(1)-1909 ,,Dėl Vilniaus rajono savivaldybės administracijos pasirengimo euro įvedimui priemonių plano patvirtinimo“ patvirtintą Vilniaus rajono savivaldybės administracijos pasirengimo euro įvedimui priemonių planą, Vilniaus rajono savivaldybės taryba  nusprendžia:

1. Iš dalies pakeisti Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2013 m. gegužės 31 d. sprendimu Nr. T3-177 patvirtinto Mokesčio už vaiko maitinimą ir ugdymo reikmių tenkinimą Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašo:

1.1.  5 punktą ir išdėstyti jį taip:

„5.Vienos dienos vaiko maitinimo normos:

5.1. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse, dirbančiose 10,5 ir 12 valandų:

5.1.1. lopšelio grupėse – 1,81 Eur;

5.1.2. darželio grupėse – 2,07 Eur;

5.2. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse, dirbančiose 14 ir 24 valandas:

5.2.1. lopšelio grupėse – 2,07 Eur;

5.2.2. darželio grupėse – 2,32 Eur“.

1.2. 7 punktą ir išdėstyti jį taip:

„7. Tėvai moka 0,43 Eur mokestį ikimokyklinio ugdymo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, už kiekvieną mėnesio dieną (išskyrus šeštadienį, sekmadienį, švenčių dienas ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų uždarymo metu) ikimokyklinio amžiaus vaiko ugdymo reikmėms tenkinti (priemonėms, medžiagoms patalpų funkcionavimui užtikrinti, renginiams organizuoti, trumpalaikiam ir ilgalaikiam inventoriui bei kitoms su ugdymo proceso organizavimu susijusioms priemonėms įsigyti).“

1.3. 12.7.1. papunktį ir išdėstyti jį taip:

„12.7.1. vasaros metu, birželio – rugpjūčio mėnesiais tėvai, kurie pateikia prašymą, kad jų vaikas (vaikai) lankys švietimo įstaigą vasaros metu, moka mokestį už vaiko maitinimą švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, už kiekvieną mėnesio dieną (išskyrus šeštadienį, sekmadienį, švenčių dienas, ikimokyklinio ugdymo įstaigų uždarymo metu, vaiko ligos metu ir teisės aktų nustatyta tvarka tėvams (globėjams) suteiktų papildomų poilsio dienų);“

2. Šis sprendimas įsigalioja nuo 2015 m. sausio 1 d.

3. Šį sprendimą teisės aktų nustatyta tvarka paskelbti Teisės aktų registre ir Vilniaus rajono savivaldybės tinklalapyje.

Savivaldybės merė                                                                                                             Marija Rekst

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.